Opublikowano

COVID-19

W odpowiedzi na nagłe zapotrzebowanie na środki antywirusowe firma CHT Germany zaprezentowała nowy, specjalny produkt do wykończeni antywirusowych i antybakteryjnych na wszystkich rodzajach włókien o nazwie handlowej HEIQ VIROBLOCK NPJ 03. Preparat znajduje szczególne zastosowanie do wykończeni tekstyliów przeznaczonych na wyroby medyczne takich jak maseczki ochronne i fartuchy chirurgiczne, włókniny medyczne, odzież roboczą w szpitalach i zakładach opieki, pościel, zasłony, dywany, tkaniny meblowe, a także tekstylia codziennego użytku (ręczniki, ubrania) oraz filtry powietrza.

HEIQ VIROBLOCK NPJ 03 może być stosowany w metodach ciągłych i wyciągowych.

Efekt wiruso i bakteriobójczy wytrzymuje co najmniej 30 delikatnych prań w temp. 40°C.

Produkt może być stosowany do wszystkich rodzajów tkanin, dzianin i włóknin.

Dezynfekcja

ERG CleanSkin+ to gotowy do użycia preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Szybko usuwa wirusy, w tym koronowirusa SARS-CoV-2 powodującego COVID-19.

ERG CleanSkin+ nie wymaga rozcieńczenia i jest gotowy do użycia, co jest bardzo wygodne podczas codziennego użytkowania. Polecamy przelanie płynu do mniejszych butelek z dozownikiem – pompką lub spryskiwaczem, aby mieć go zawsze pod ręką: w domu, samochodzie, sklepie czy na stanowisku pracy.

ERG CleanSkin+ zawiera 72% alkoholu etylowego, który skutecznie zwalcza szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje- grzyby, bakterie i WIRUSY, w tym SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19. Dodatek ok 3% alkoholu benzylowego pozostawia charakterystyczny zapach dezynfekcji. Alkohol benzylowy to produkt, który znaleźć można w podstawowych kosmetykach do codziennej pielęgnacji jako składnik kompozycji zapachowych. Chroni on skórę przed wysuszeniem nie powodując jednocześnie efektu tłustych plam.

Preparat jest bardzo wydajny. Wystarczy nanieść na dłonie ok 3ml płynu i wetrzeć go w skórę, aby skutecznie po 30sekundach pozbyć się szkodliwych patogenów. Środek nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu sprawdza się w każdej sytuacji.

ERG CleanSkin+ to preparat uniwersalnego, wszechstronnego zastosowania. Z dużą skutecznością może być stosowany w placówkach medycznych, obiektach użyteczności publicznej, gabinetach kosmetycznych, lokalach gastronomicznych, zakładach przemysłowych i wszystkich obiektach zobligowanych do stosowania najwyższych standardów higieny.