CHT GROUP


CHT Group Logo

CHT GERMANY

Producent chemicznych środków pomocniczych dla przemysłu włókienniczego: obróbki wstępnej, procesów barwienia, druku, a także wykańczania i uszlachetniania tkanin i dzianin.

Ponadto wśród produktów znaleźć można pełną paletę gotowych past drukarskich oraz silikony wykorzystywane w takich gałęziach przemysłu jak: produkcja papieru, przemysł materiałów budowlanych, produkcja skór wyprawianych, karmy dla zwierząt domowych.

CHT SWITZERLAND

Producent barwników do różnych rodzajów włókien: BEZAKTIV, BEMACRON, BEMACID, BEZACRYL, TUBANTIN, BEMAPLEX, BEZATHREN oraz pigmentów: BEZAPRINT, BEZAFLUOR, COLORMATCH.

Wszystkie produkty zarejestrowane są w systemie REACH.
CHT Switzerland szczyci się posiadaniem certyfikatów: ETAD, Dobrowolnej Ochrony Klimatu i Efektywności Energetycznej, Certyfikatu Oceny DiB oraz ISO 9001/14001/18001

O CHT GROUP

Grupa CHT jest firmą niemiecką z ponad 50-cio letnią tradycją. Jest to duża, międzynarodowa firma obecna w kilkudziesięciu krajach świata. Z uwagi na swój globalny charakter i wielkość produkcji zaliczana jest do czołówki światowych producentów wyspecjalizowanych środków chemicznych używanych w różnych gałęziach przemysłu.

Polityka firmy nastawiona jest na otrzymywanie wysokiej jakości towarów przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Ogromną wagę przywiązuje się do zatrudniania wysoko wykwalifikowanego personelu, zaplecza badawczo-rozwojowego, a co za tym idzie – badań i testów laboratoryjnych pomagających otrzymywać produkty o doskonałych parametrach użytkowych.

Katalog CHT GROUP

Uwaga: Prezentowane w katalogach kolory wybarwień mają charakter poglądowy – pokazany kolor może różnić się od koloru na tkaninie/dzianinie (w rzeczywistości)

Wyświetl katalog

previous arrow
next arrow
Slider